Mayası Kafkaslardan Doğallığı Sütaş’tan Kaf Kefir

Türkiye'nin lider süt ve süt ürünleri markası Sütaş, Kafkasların kefir maaşı Sütaş Çiftliği'nin sütleriyle bir araya getirerek Kaf Kefir'i üretti ve orada tercihlerine

Türkiye'nin lider süt ve süt ürünleri markası Sütaş, Kafkasların kefir maaşı Sütaş Çiftliği'nin sütleriyle bir araya getirerek Kaf Kefir'i üretti ve orada tercihlerine sundu. Kaf Kefir'in sade, çilekli ve Türkiye'de bir ilk olan limonlu lezzetleri raflarda yerini aldı.

Kafkasların uzun ve sağlıklı bir ömür geçirmelerinin ve nesiller boyu zinde kalmalarının nedenlerini anlayabilmesi için kefir, doğal ve mucizevi bir gıda. Kafkasya'da göçebe olarak yaşamlarını sürdüren halklar tarafından 5.000 yıl önce bulunmuş ve nesilden nesile aktarılıyor günümüze kadar devam eden olan kefir, artık Sütaş güvencesi ile hayatdayız.

Kaf Kefir, bağırsak florasında yer alan bakterilerin uzaklaştığını, sindirim ortamında güç bulunduğunu, dengelenmesine ve iyileştirildi. B12 vitamini içeriği ile yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına, zindelik ve enerjinin artmasına sahiptir. Kalsiyum içeriği olduğu ise kas, kemik ve dişlerin korunabileceği ve güç kaynağı, sindirim enzimi düzenlenmesi destek oluyor.

Kaynak: U nite
Okunma